Новини

8 січня 2020 року 2 відділення КНП «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» Харківської міської ради отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» Харківської міської ради є унікальним у своєму роді, оскільки єдине в Харківському регіоні, надає медичну допомогу дітям із онкогематологічною, гематологічною патологіями та дітям, хворим на ниркову недостатність.
На сьогоднішній день у складі лікарні: стаціонар на 230 ліжок та 3 консультативних кабінети: лікаря-гематолога дитячого, нефролога-дитячого та пульмонолога дитячого.

8 січня 2020 року 2 відділення КНП «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» Харківської міської ради, а саме: відділення інтенсивної терапії та гематологічне відділення отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
За словами головного лікаря Харченко Т.В., відзнака є показником спільної і злагодженої роботи всього медичного персоналу та сумлінного виконання своїх обов’язків. Поступово до проекту будуть долучені
інші відділення лікарні.

Щирі слова вдячності виносяться менеджеру австрійської міжнародної екологічної організації «Глобал 2000» керівнику проекту «Діти Чорнобилю» пані Юлії Друмель, яка приймала активну участь в фінансуванні цього проекту.