Новини

Анестезіологічне відділення з ліжками для інтенсивної терапії та педіатричне відділення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні повторно пройшли перевірку і отримали відзнаку чистоти

Анестезіологічне відділення з ліжками для інтенсивної терапії та педіатричне відділення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні повторно пройшли перевірку і отримали відзнаку чистоти. Також медичний персонал прослухав курс лекцій щодо профілактики інфекцій, які пов’язані з наданням медичної допомоги.

У грудні 2019р. в рамках проєкту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» одразу три відділення отримали цю відзнаку - травматологічне відділення з отоларингологічними та офтальмологічними ліжками, операційне та терапевтичне відділення. Для персоналу та пацієнтів це довгоочікувана та радісна подія, бо надання кваліфікованої медичної допомоги сьогодні неможливе без дотримання вимог сучасного санітарно-епідеміологічного контролю, який підвищує безпечність і комфорт персоналу та пацієнтів.

Адміністрація лікарні завжди підтримує бажання персоналу удосконалюватись, виходити на новий, європейський рівень гігієни, покращувати якість надання медичних послуг.

Вітаємо з отриманням відзнаки та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

На изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении