Новини

Новий рік розпочався у Харківській обласній дитячій лікарні №1 зі свята – отримали ознаку «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта» одразу два відділення

Новий рік розпочався у Харківській обласній дитячій лікарні №1 зі свята – отримали ознаку «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта» одразу два відділення: Обласний дитячий алергологічний центр та відділення дитячої офтальмології. Адміністрація підтримує прагнення співробітників опановувати нові сучасні методи роботи. При залученні благодійних коштів для відремонтованих відділень була придбана сучасна професійна система прибирання. Відділення оснащені сучасними дозуючими пристосуваннями, відповідно до європейських стандартів. Для пацієнтів та персоналу створюються належні умови: налагоджена сучасна система дезінфекції та прибирання приміщень, система гігієни рук, знезараження медичного приладдя згідно норм встановлених чинним законодавством.
Це вже четверте відділення, яке має дану відзнаку. Декілька відділень лікарні готуються до проведення аудиту.
Бажаємо успіхів в Вашій праці і з такими швидкими темпами дійти до отримання статусу «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів» на весь заклад!

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят