Новини

28 грудня, напередодні Нового Року, відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»у двох амбулаторіях Рівненського району

28 грудня, напередодні Нового Року, відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»у двох амбулаторіях Рівненського району. Зокрема, відзнаки отримали Амбулаторія ЗП-СМ с. Забороль та Амбулаторія ЗП-СМ с. Біла Криниця КП «Рівненський районний центр ПМСД» РОР. Для закладу отримання цього звання відбулося вперше, тому персонал віднісся дуже відповідально до цього.
Незважаючи на те, що амбулаторії нові, з гарними ремонтами, важливішим є правильно налагодити роботу медичного персоналу та слідкувати за санітарно-епідемічним режимом. Тому представниками СОІК були проведені аудити у амбулаторіях, надані рекомендації щодо доопрацювання та проведені відповідні заняття, після чого все було найшвидшим часом виправлено та отримано відзнаки «чистоти». Сьогодні у амбулаторіях чітко налагоджені системи гігієни рук, прибирання, знезараження ВМП та утилізація медичних відходів, а тому можна із впевненістю сказати, що пацієнти при обстеженні та лікуванні тут перебувають у безпеці.
Із вітальним словом до співробітників амбулаторій звернулася голова ГО «Рівненська обласна асоціація сестер медичних» Романішина-Лановська Людмила Костянтинівна. В свою чергу, персонал пообіцяв працювати належним чином, дотримуючись всіх норм та наказів. Адміністрація ж закладу нас переконує, що на цьому не зупинятимуться і скоро інші амбулаторії будуть долучатися до проекту, в чому бажаємо їм успіху!