Новини

Новий 2020 рік для Рівненщини розпочався із вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» приймальному та хірургічному відділенням КНП «Дубровицька ЦРЛ»

Новий 2020 рік для Рівненщини розпочався із вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» приймальному та хірургічному відділенням КНП «Дубровицька ЦРЛ». Ця подія відбулася 17 січня. Працівниками СОІК були проведені аудити у відділеннях, під час яких зверталася увага на системи обробки рук, знезараження ВМП, утилізацію медичних відходів, прибирання та прання лікарняної білизни, а також задавалися супровідні запитання медичному персоналу, на які відразу були надані вірні відповіді. Зважаючи на це, пізніше у актовому залі, під оплески колег та вітання керівництва, приймальне та хірургічне відділення отримали відзнаки «чистоти».
Також відзначимо, що нещодавно у травматологічному відділенні закладу була проведена перша річна перевірка по проекту, під час якої жодних зауважень до роботи медичного персоналу та санітарно-епідемічному режиму не було виявлено і статус підтверджено.
Відтепер у КНП «Дубровицька ЦРЛ»уже 4 відділення є чистими та безпечними як для пацієнта, так і для персоналу який там працює. З чим їх вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягненому, щоб найближчим часом яскрава табличка з’явилася на вхідних дверях для всього закладу!