Новини

В комунальному некомерційному підприємстві «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради» 05 червня 2020 року було проведено повторний аудит структурних підрозділів підприємства на підтвердження статусу «Чиста лікарня безпечна для п

В комунальному некомерційному підприємстві «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради» 05 червня 2020 року було проведено повторний аудит структурних підрозділів підприємства на підтвердження статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Три структурні підрозділи підприємства, а саме:
обласний центр онкохірургії;
обласний центр променевої терапії та радіаційної онкології;
обласний центр дитячої онкології та гематології з ліжками денного перебування пройшли планову перевірку спеціалістом Асоціації «СОІК» щодо виконання умов статусу та отримали акт про проведену перевірку та сертифікат.
Статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» перерахованим центрам було присвоєно в 2016 році. Робота в сучасному форматі допомагає в профілактиці професійних захворювань медичного персоналу та запобіганню розповсюдження внутрішньо лікарняних інфекцій.
За сприяння директора підприємства Парамонова Віктора Володимировича та організаційних заходів головної медичної сестри Безуглої Ніни Миколаївни медичний персонал працює за новими технологіями, надаючи якісний рівень медсестринських послуг.
Головна медична сестра подякувала представнику «СОІК» за проведену роботу та наголосила про готовність щодо подальшої співпраці з Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю», оскільки підприємство не планує зупинятися на досягнутому.
Звання «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» забезпечує високий кредит довіри до підприємства. Це є реальним підтвердженням якості його роботи та гарантією безпечності надання медичних послуг, які є пріорітетом для пацієнтів у виборі медичного закладу.