Новини

КНП Тячівської районної ради «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» долучився до програми “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”

     КНП Тячівської районної ради «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» долучився до програми “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”. Центр був створений 01.12.2018 року та є одним з найбільших центрів ПМСД в Закарпатській області, до його складу входить 29 амбулаторій, 3 лікарські дільниці, які створені на базі фельдшерсько-акушерських пунктів та 18 фельдшерсько-акушерських пунктів.
     Завдяки тому, що центром керує справжній керівник - головний лікар Лебедєва Тетяна Степанівна, людина з великим досвідом та натхненням працювати в ногу з часом, центр швидко надолужив втрачене та зміцнив матеріально-технічну базу.
     Ініціатором підготовки амбулаторій до отримання відзнак “Чиста лікарня- безпечна для пацієнта” була головна медична сестра Бочок Олена Василівна. Ще до початку введення карантину на території України, разом з фахівцем асоціації СОІК був проведений аудит центру ПМСД. В умовах пандемії COVID-19 усі зусилля закладу були спрямовані на налагодження санітарно- епідеміологічного режиму, адже безпека пацієнта та працівника в цей непростий період, звісно ж, є на першому місці.
     Лопухівська, Грушівська, Усть-Чорнянська, Тернівська, Новобарівська, Тарасівська, Тересвянська, Вонігівська, Чумалівська, Углянська, Нересницька, Широколузька, Калинівська та Нижньоапшанська АЗПСМ першими отримали високе звання Чистої лікарні-безпечної для пацієнта. Вітаємо та бажаємо нових досягнень!

                                                                   110179101_3394225710608835_6023044351162300973_o