Новини

25 червня у КНП «Міська поліклініка» Дубенської міської ради відбулася урочиста подія-вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» відділенню денного стаціонару

25 червня у КНП «Міська поліклініка» Дубенської міської ради відбулася урочиста подія-вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» відділенню денного стаціонару. До участі у програмі даний заклад віднісся дуже серйозно: абсолютно всі рекомендації щодо дооснащення та доопрацювання було виконанано, персонал відділення, на чолі з головною сестрою медичною закладу Аллою Панюк, пройшов на відмінно ряд занять із тестуваннями та практичними навичками щодо налагодження санітарно-гігієнічного режиму. При повторному аудиті жодних недоліків щодо оснащення не було виявлено, а всі працівники денного стаціонару чітко знають свої обов’язки,які відповідально та ретельно виконують. Зважаючи на це, відзнака «чистоти» була прикріплена під оплески колег при вході у відділення.

Хочемо наголосити, що як для закладу, так і для всієї Дубенщини, подібна відзнака вручається вперше, тому на урочистості були присутні почесні гості, які щиро привітали колектив. Зокрема, міський голова – Василь Антонюк, заступник міського голови – Василь Скринчук та начальник відділу охорони здоров’я міста – Василь Круцик. Очільник міста зауважив, що відзнака такого рівня є показником відповідальності керівництва та медичного персоналу поліклініки до виконання своїх функціональних обов’язків і є важливою відзнакою не лише для даного лікувального закладу, але й дя міста Дубна в цілому. Керівник закладу – Володимир Сорока щиро подякував співробітникам за їх працю, а також відзначив, що, незважаючи на те, яких коштів потребувало оснащення відділення денного стаціонару всім необхідним, завдяки належному фінансуванню лікувальної установи з бюджету міста, все необхідне було придбане та обіцяв на досягненому не зупинятися, а й надалі намагатися впроваджувати дану програму у закладі, адже безпека до довіра пацієнтів цінується понад усе. В цьому бажаємо їм успіхів та чекаємо на нові вручення!

 
На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят