Новини

Клініка «Нова Дентальна хірургія та терапія» отримала відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

"Створення власної справи потребує максимально виважених рішень та кроків. Особливо це актуально при створенні власної медичної практики. В час активного розвитку ланки приватної стоматології важливу роль відіграють етапи дезінфекції та стерилізації, адже сучасний пацієнт вимагає максимально якісного обслуговування, починаючи від сервісу адміністративної частини, спілкування в режимі лікар-пацієнт, закінчуючи візуальним контролем. Саме тому ми як засновники Приватної практики «Нова Дентальна хірургія та терапія» , Дарчия Марина Володимирівна та Громов Дмитро Вікторович, вирішили звернутися до лікаря-епідеміолога, кандидата медичних наук, фахівця асоціації СОІК, професіонала своєї справи Руденка Станіслава для проведення аудиту у рамках проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Відгуки наших колег зіграли в цьому ключову роль. Цього року наша країна та й увесь світ опинилися на порозі нових стандартів, щодо інфекційного контролю, тому це стало нашим пріоритетом при створенні максимально безпечних умов перебування пацієнтів в стінах нашої клініки. Починаючи від тих нюансів, які потрапляють на перший план і пацієнт їх оцінює, закінчуючи елементами власного самоконтролю лікарів та персоналу. "

Персонал клініки пройшов повний аудит системи дезінфекції та стерилізації. Повністю протестоване обладнання, яке стосується всіх цих етапів. Оцінений стан підготовки клінічно-лікувальних кабінетів, також система поточних та генеральних прибирань. Забезпеченість антисептичними засобами за засобами індивідуального захисту.

Ретельно проведений аудит виявив перелік поправок рекомендованих до змін.

Проаналізувавши всі зауваження в максимально короткий період всі нюанси були виправленні та доповненні.

Результат наполегливої праці приніс свої результати. Керівництво клініки , в обличчі Дарчия М.В., та Громова Д.В. з гордістю отримали відзнаку, в тому що «Нова Дентальна хірургія та терапія» відповідає статусу Чиста лікарня безпечна для пацієнта.