Новини

24 червня дві амбулаторії КП «Рівненський районний центр ПМСД» РРР долучилися до всеукраїнського реєстру «чистих лікарень»

24 червня дві амбулаторії КП «Рівненський районний центр ПМСД» РРР долучилися до всеукраїнського реєстру «чистих лікарень», а саме: Амбулаторія ЗП-СМ с. Шпанів та Амбулаторія ЗП- СМ с. Бармаки. Тут чітко налагоджені системи гігієни рук, знезараження ВМП, утилізації медичних відходів та прибирання, а персонал добре знає та ретельно виконує свої обов’язки. Зважаючи на це, яскраві таблички «чистоти та безпеки» були урочисто прикріплені на входах до амбулаторій керівником закладу.

Також на врученні були присутні почесні гості: голова Шпанівської ОТГ – Столярчук Микола Анатолійович та голова Рівненської обласної асоціації сестер медичних – Романішина-Лановська Людмила Костянтинівна, які привітали колектив із отриманою відзнако та побажали нових звершень.

Із вітальним словом виступили також очільник закладу – Ханенко Валентин Леонідович та головна сестра медична – Целюк Людмила Миколаївна. Ними були сказані привітання та слова подяки за клопіку працю, а також обіцянка не зупинятися на досягненому, а й прагнути інші амбулаторії долучити до програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Нагадаємо, що для даного закладу подібні відзнаки не перші, адже під кінець минулого року дві такі ж таблички були прикріплені при вході інших амбулаторій, тому бажаємо наснаги та терпіння на шляху отримання великої таблички на всю установу!