Новини

Вручення відзнаки "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" у КНП “Міська клінічна лікарня №1”

КНП “Міська клінічна лікарня №1”

Завдячуючи директору КНП “Міської клінічної лікарні №1” Григорьєву Євгенію Олексійовичу, в закладі розпочато активне удосконалення умов для лікування пацієнтів, а саме: проводиться масштабна закупівля нової медичної апаратури провідних світових виробників.

Після завершення капітального ремонту було відкрито оновлене відділення реанімації.У реанімаційному відділенні МКЛ №1 обладнана система кондиціонування приміщень, яка раніше була відсутня в будівлі. Двері в палатах і санвузлах встановлені з урахуванням потреб пацієнтів з інвалідністю. У відділенні реанімації пацієнти отримують кваліфіковану медичну допомогу в комфортних умовах з використанням сучасної дихальної апаратури.

Ведеться ремонт відділень нейрохірургії та гінекології з установкою сучасних енергозберігаючих вікон, заміною систем водопостачання, каналізації та електромереж.

Заплановані подальший поетапний ремонт і реконструкція всіх корпусів Єврейської лікарні - однієї з найбільших лікарень Одеси, пам’ятки містобудування і архітектури місцевого значення.

Завдяки активній роботі головної медичної сестри Григоренко Світлани Михайлівни лікарня почала вдосконалюватися в нормалізації санітарного режиму. В результаті чого, лікарня розпочала участь в всеукраїнському проекті ‘’Чиста лікарня безпечна для пацієнта’’

Три відділення в закладі стали першими, які отримали відзаку, а саме: Неврологічне відділення; Ендокринологічне відділення та відділення Анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії. Як результат відділення стали повністю оснащенні необхідними дозаторами для обробки рук, ємкостями для знезараження ВМП, сучасними системами для прибирання, а також його персонал удосконалив свої знання та практичні навики. Адміністрація закладу переконує, що й надалі такі відзнаки з’являтимуться й в інших відділеннях.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, свадьба, костюм и на улице