Новини

У липні 2020 року КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» м.Одеса долучилася до проекту “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”

У липні 2020 року КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» долучилася до проекту “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”. Безпека медичного персоналу та пацієнтів є головним пріорітетом лікарні. Після завершення ремонтних робот два відділення лікарні, а саме: Приймальне відділення та Дитяче відділення №12 отримали відзнаку. Кожен кабінет цих відділень обладнаний дозуючими системами для гігієни рук, прибирання проводиться із застосуванням сучасних систем, знезараження інструментів проходить повний цикл дезінфекції, ПСО та стерилізації.

Відділення також обладнано окремими боксами, в тому числі є ізольоване приміщення з окремим входом для пацієнтів з повітряно-крапельними інфекціями. Всі ці заходи сприяють забезпеченню максимальної безпеки для інших пацієнтів лікарні і медичних працівників, а також запобігають подальшому поширенню інфекції.

Адміністрація лікарні на чолі з директором Лаврюкова Світлана Яковлівна та головної медичної сестри Кирилова Олена Віталіївна активно підтримують впровадження проекту та не зупиняються на досягненному.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят