Новини

Вручення у Білгород-Дністровську

     12 жовтня відбулося вручення сертифікатів «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» амбулаторіям загальної практики сімейної медицини №1, №2, №4  КНП «Білгород-Дністровського ЦПМСД». На сьогодні даний заклад першим в місті та районі отримав відзнаку «чистоти і безпеки».

     Завдяки головному лікарю Ткаченко Віталію Петровичу та головній медсестрі Прокоф’євій Жанні Миколаївні медперсонал працює злагоджено, слідкує щоб їхній заклад завжди був на високому рівні щодо санітарно-гігієнічного режиму. В амбулаторіях створені належні умови для праці персоналу та безпеки пацієнтів.

     У кожному кабінеті наявні сучасні дозуючі пристрої, антисептичні та дезінфікуючи засоби. Прибирання виконується за допомогою професійної системи, що забезпечує: високий рівень якості, зручність, швидкість, економічність. Даний заклад не планує зупинятися на досягнутому. Вручення почесних відзнак «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» є показовим та дає іншим лікувально-профілактичним закладам міста та району приклад для налагодження європейського підходу у розробці системи гігієни.