Новини

Проект рухається по Херсонщині. Відтепер у Скадовську

В кінці березня 2014 року, до Дня медичної сестри та посвяти молодих спеціалістів в професію, відбулася ще одна не менш важлива подія. В Скадовській ЦРЛ в урочистій обстановці було проведено нагородження  п'яти відділень  закладу статусом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Спеціаліст асоціації "Служба організації інфекційного контролю" Зубченко Людмила номінувала на це звання відділення: приймальне, хірургічне, акушерсько-гінекологічне, неврологічне відділення та відділення анестезіології та реанімації.
Скадовська ЦРЛ здобула відзнаку першою серед районних лікарень області і дійсно може пишатися своїми досягненнями.
Перелічені відділення оснащені необхідними засобами для забезпечення санітарно-епідеміологічного режиму в лікувальній установі, що підтверджено документально.
Завдяки праці усіх фахівців закладу, в тому числі, завідувачів відділень, старших медичних сестер, головної медичної сестри та керівництва закладу, здоров'я медичного персоналу та пацієнтів перебуває у безпеці.
Спеціаліст асоціації «СОІК» проаналізувала роботу Скадовської ЦРЛ у проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» та вручила відповідні відзнаки.
Головна медсестра ЦРЛ Картавцева Л.Ф. завірила спеціаліста «СОІК», що незабаром знову запросить колектив «СОІК» в лікарню, але вже для вручення більшої нагороди - статусу для усього закладу.