Новини

Асоціація "СОІК" та АМСУ взяли участь в медичній виставці «ГалМЕД: Здоров’я та довголіття»

1-3 квітня у Львівському палаці мистецтв проходив Львівський медичний форум, ХХ ювілейна медична виставка «ГалМЕД: Здоров'я та довголіття» та V спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок», який проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.
Виставку ГалМЕД: «Здоров'я і довголіття» відкрила заступник директора Департаменту - начальник управління медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак, яка розповіла, що в рамках медичного форуму відбудеться низка цікавих заходів: науково-практичні конференції, круглі столи, семінари.
У відкритті брали участь начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб, головний спеціаліст із сімейної медицини Департаменту ОЗ Львівської ОДА Борис Лемішко, професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького Андрій Базилевич, представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Сем Торнквіст.
Вперше цього року у виставці взяли участь Львівська обласна Асоціація медичних сестер спільно з Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Із вітальним словом до учасників конференції виступила Президент ЛОАМС Ірина Шевчук. Об'єктом демонстрації був спільний проект двох організацій «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», його учасники та система гігієни медичного закладу в цілому. Корисно було обмінятись думками з цього приводу з лікарями, медичними сестрами та викладачами медичних коледжів. Також приємно зазначити, що медична спільнота вже багато знає про даний проект і підтримує його.