Новини

Перший перинатальний центр здобув віжзнаку чистоти

Що є найголовнішим в житті кожної жінки? Так, головна подія для майбутньої матері - народження дитини. І звичайно, хочеться бути впевненим в госпітальних умовах, медичному персоналі та якості обслуговування. З 2008 року в Україні активно розпочалось реформування медичної галузі, а саме пологових будинків. Створилися перинатальні центри по всій Україні. Такі заклади облаштовують за найвищими сучасними технологіями, для забезпечення якісної допомоги майбутнім матерям, породіллям та новонародженим. Медичному персоналу систематично проводять тренінги та практичні заняття для самоудосконалення та підвищення рівня знань.
В одному із перинатальних центрів України, в місті Дніпропетровськ, фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК) зробила первинний огляд відділень з метою участі центру в проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», також було проведене теоретичне заняття щодо санітарно-епідемічного режиму в лікувальній установі.
І на сьогоднішній день це перший перинатальний центр, який 5 серпня 2013 року першим в Україні здобув статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Асоціація «СОІК» щиро вітає колектив з ще одним досягненням, і бажає Вам вдячних пацієнтів у Вашій нелегкій роботі!!!