Новини

КП «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» РОР пройшов повторну перевірку

      24 листопада у стаціонарі КП «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» РОР відбулася повторна перевірка статусу в межах програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Для даного  закладу подібна подія відбувається не вперше, адже саме він був першим на Рівненщині, що отримав відзнаку «чистоти і безпеки» і вже неодноразово підтверджує її. Під час огляду відділення фахівцями СОІК не було виявлено порушень щодо санітарно-гігієнічного режиму, а персонал чітко знає та ретельно виконує свої обов’язки.

     Головна сестра медична закладу, Романішина-Лановська Людмила Костянтинівна, коментує : «Дану відзнаку отримати було важко, проте ми неодноразово переконалися в тому, що ще важче її підтримувати. Адже, коли у 2013 році ми розпочинали участь у програмі, вимог були дещо інші, їх було менше, проте, за 7 років відбулося багато змін в медицині, з’являються нові накази МОЗ, рекомендації ВООЗ, які ми повинні впроваджувати та виконувати. Також, за цей час з’явилося багато новинок, які допомагають полегшити роботу медичного персоналу, зокрема нові системи для прибирання, системи збору брудної білизни, кращі системи для гігієни рук та багато іншого, що ми також впроваджуємо, адже прагнемо не зупинятися на досягнутому та завжди удосконалюватися, щоб і наші співробітники, і, основне, наші пацієнти відчували себе у безпеці».

     Ми вітаємо працівників стаціонарного відділення КП «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» РОР із отриманням сертифікату підтвердження статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» ще на 2 роки і бажаємо їм успіху та вдячних пацієнтів у цей важкий час.

                                                                        IMG_20201124_144339                                                                                                                                                      

                                                                        IMG_20201124_144226