Новини

Медична клініка GRABOVSKY PRO MED отримала відзнаку

Чистота – основа роботи кожної лікарні

     Минулого тижня почесне звання «Чистої лікарні безпечної для пацієнта» отримав один із приватних медичних закладів Рівного, який влітку цього року відкрив свої двері для пацієнтів. Це багатопрофільна медична клініка GRABOVSKY PRO MED, основним напрямком роботи якої є сучасна діагностика складних патологій та лікування онкологічних, дерматологічних і гінекологічних захворювань.  - Для нас статус «Чистої лікарні» не просто слова, а реальна демонстрація пацієнтам високого рівня відповідальності перед ними, основа нашої роботи, - зазначив її керівник, лікар-онкоотоларинголог Павло Грабовський. – Я довгий час працював у Рівненському обласному онкологічному диспансері (зараз Рівненському обласному протипухлинному центрі) і добре знаю як потрібно організовувати роботу солідного медичного закладу. Не меншу роль зіграло й те, що свого часу стажувався у провідних клініках Німеччини, Ізраїлю, Польщі, Латвії, -  бачив за якими високими стандартами там працюють сучасні медустанови. Тому, коли ми з сином вирішили створити в Рівному власну клініку, то твердо знали, що вона теж  відповідатиме усім міжнародним стандартам.  Кожен пацієнт, прийшовши до нашого закладу, має бачити, що тут працюють професіонали, що у нас все організовано на високому рівні. Ми будуємо свою роботу  таким чином, щоб вона повністю відповідала усім вимогам і протоколам. А моральною основою праці нашого колективу є чесність, працьовитість, професіоналізм і дружелюбність. Ми все робимо для людей і ні в якому разі не хочемо втратити довіру наших пацієнтів.

     Вручаючи свідчення дотримання усіх cанітарно-гігієнічних вимог – відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Оксана Головня побажала колективу клініки з честю підтримувати це звання. - Ви пройшли нелегкий шлях і сьогодні ми всі бачимо чудові результати вашої роботи, - зауважила вона. - Сподіваюся, що ті знання, які ви отримали і те, що ви зробили для свого закладу у сфері чистоти вам буде реально допомагати в повсякденній роботі. Хочу наголосити, що ваша клініка стала першим приватним багатопрофільним медичним закладом у Рівненській області, який отримав таку вагому відзнаку. Сподіваюся, що й надалі ви завжди будете орієнтуватися на нові гігієнічні стандарти, адже від цього дня GRABOVSKY PRO MED буде внесено до Всеукраїнського реєстру «Чистих лікарень», про що буде знати вся Україна. Ніколи не забувайте, що разом зі статусом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» на вас покладається велика відповідальність. Ви маєте не тільки виконувати діючі норми і вимоги санітарно-гігієнічного режиму, а й чітко дотримуватися усіх наказів, що будуть виходити в подальшому.

 

     - Останнім часом, у зв’язку з пандемією, не дуже багато медичних закладів у нашій області отримують звання «Чистої лікарні безпечної для пацієнта», - додала голова ГО «Рівненська обласна асоціація сестер медичних» Людмила Романішина-Лановська. – Тим паче дуже мало приватних клінік, які вирішили подолати таку важливу і дуже необхідну для безпеки пацієнтів сходинку. Адже для цього мають бути виділені відповідні кошти, але головне - усвідомлено необхідність отримати нові знання і втілити їх у життя. Дотримання протиепідеміологічних норм – дуже складна справа, яка, на жаль, не всім до снаги.  І не всі керівники приватних медичних закладів хочуть у цьому признатися.  Але колектив цієї клініки на чолі з її керівником проявили високий рівень відповідальності. Пройшли серйозне навчання, виконали всі обов’язкові умови для отримання почесного статусу «Чистої лікарні». Впевнено можу сказати, що GRABOVSKY PRO MED нічим не поступається кращим європейським закладам.  Тому дуже приємно, що в нашому місті відкривають такі клініки і ще більш приємно, що їх засновують наші лікарі. Нагадаємо, що Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» заснована на базі німецької науково-дослідницької лабораторії др. Рьодгера, тому керується новітніми принципами в організації санітарно-епідеміологічного режиму закладів охорони здоров’я. Вимоги Асоціації до медичних закладів, які отримують статус «Чистої лікарні безпечної для пацієнта» є дуже високими, але в подальшому, саме завдяки ефективній програмі інфекційного контролю, у цих установах фіксується значне скорочення витрат, а зекономлені кошти спрямовуються  на фінансування інших потреб лікарні.

                                                       gazeta