Новини

Волинська область набирає оберти участі у проекті

10 квітня 2014 року Волинська область доповнила реєстр "чистих" закладів двома новими закладами. Від нині Іваничівська ЦРЛ та Ковельське територіальне медичне об'єднання наповнили перелік лікарень. В місті Іваничі асоціація "СОІК" проводила активність ще восени 2013 року. Персонал лікарні прослухав комплексну лекцію. Тоді ж було проведено аудит усіх відділень закладу. Так головна медсестра отримала рекомендації, де ми описали дрібні недоліки системи гігієни, які слід було доопрацювати. Але співпраця на цьому не завершилася. Ми приїхали із новою перевіркою і встановили, що три відділення лікарні гідні отримати відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". Серед них: хірургічне відділення, неврологічне відділення, операційний блок хірургічного відділення. Тепер ці відділення є зразковими і дають приклад іншим відділенням у налагодженні санітарно-гігієнічного режиму. Спеціаліст асоцації "СОІК" Надія Галапац привітала персонал відділень та вручила завідувачам таблички сертифікати, які вони разом розмістили на вхідних дверях відділень. Атмосфера була святкова і сповнена позитиву. Присутніми на офіційній процедурі були головна медсестра і начмед, завідуюючі і старші медсестри відділень. Також свою цікавість виявили журналісти із друкованих ЗМІ та Ново-Волинське телебачення.

Ще один заклад, Ковельське територіальне медичне об'єднання, відтепер поповнює реєстр. Відділення трансфузіології за результатами аудиту отримало позитивну оцінку від спеціаліста СОІК. Дане відділення стало першим у цьому медичному закладі, що отримало статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". Вручення, що відбулося 11 квітня,  стало приємною несподіванкою для медперсоналу.

Також, приємно відмітити, що Любомльське ТМО продовжує розпочату справу. Нагадаємо, що 18 грудня 10 відділень закладу одночасно стали власниками голубих табличок, як символу визнання на рівні безпеки та гігієни. І сьогодні ще два відділення додалися до цього списку, а саме: стоматологічне відділення та фізіотерапевтичне відділення.

Асоціація "СОІК" щиро вітає усіх номінантів із позитивними змінами та правильно обраним напрямком розвитку. Адже вдосконаленню немає меж, і ми прагнемо допомагати вам досягати все нових вершин.