Новини

8 червня 2021року Овідіопольська лікарня розпочала свою участь у всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

8 червня 2021року Овідіопольська лікарня розпочала свою участь у всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Перше отримало заслужений статус консультативно-діагностичне відділення. Вручення відбулося в урочистій атмосфері, під час якого був присутній весь дружній колектив відділення на чолі з завідуючим відділення Матусяном Юрієм Вікторовичем та старшою медичною сестрою Степановою Юлією Миколаївною.
Директор закладу Літвінчук Володимир Давидович проголосив вітальне слово та зауважив, що колективом відділення була проведення колосальна робота для якісного налагодження санітарно – протиепідемічного режиму. Відділення було повністю оснащене сучасними дозуючими пристроями згідно європейських стандартів, налагоджена сучасна система дезінфекції та прибирання приміщень, знезараження медичних виробів. Наголосив, що на досягнутому не зупиняться і з головною медичною сестрою Чєбаненко Людмилою Михайлівною було проведено аудит ще двох відділень, які готуються до участі в проекті.