Новини

2 серпня відділення денного стаціонару КНП «Міська поліклініка ДМР» успішно пройшло першу річну перевірку статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

2 серпня відділення денного стаціонару КНП «Міська поліклініка ДМР» успішно пройшло першу річну перевірку статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Під час проведення повторного аудиту жодних зауважень щодо порушень умов програми не було виявлено: персонал чітко знає та ретельно виконує свої обов’язки, тут відмінно налагоджені системи гігієни рук, знезараження ВМП, утилізації медичних  відходів та прибирання. Зважаючи на це сертифікат підтвердження було урочисто вручено під оплески колег.

«За рік часу участі у даній програмі ми помітили лише позитивний результат, - каже головна сестра медична Алла Панюк. – Адже яскрава табличка при вході у відділення щоденно нагадує працівникам  про відповідальність яка на них покладена, а тому змушує ретельно виконувати процедури, дотримуватися режимних наказів, стимулює до постійного навчання. Що стосується пацієнтів, то наявність відзнаки «чистоти» лише підвищує рівень довіри до медичного персоналу.»

Також під час перевірки був присутній генеральний директор закладу Володимир Сорока, який розповів:

« Безпека пацієнтів під час надання медичної допомоги для нас на першому місці і ми завжди прагнемо до кращого,  тому і вирішили взяти участь у даній програмі. На Дубенщині ми стали першими хто отримав подібне звання, а тому – показними. Відповідність європейським стандартам це великий плюс, проте проаналізувавши рік роботи відділення згідно рекомендацій SOIC ми переконалися у ефективності програми, адже відбувається значна економія коштів на дезрозчинах, правильне розміщення всього необхідного на робочих місцях полегшує роботу персоналу, проводяться постійні навчання із тестуваннями. Проаналізувавши рік роботи відділення у такому режимі ми можемо із впевненістю сказати що будемо прагнути й інші наші відділення зробити «чистими та безпечними»».

А ми в сою чергу бажаємо їм успіхів!