Новини

У Кривому Розі перинатальний центр якісно відрізняється від медичних установ міста

На початку квітня відбулося вручення в Перинатальному центрі Кривого Рогу. Віднині «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром ДОР'», а саме два відділення номіновані на звання чистих та безпечних. Сере цих відділень акушерське обсерваційне відділення та відділення інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей. Таке рішення було прийнято асоціацією "СОІК" та асоціацією медичних сестер України. Після проведеного аудиту спеціалістом "СОІК" були зроблені деякі рекомендації по дооснащенню системи гігієни відділень. І вже після їх впровадження в лікарняне середовище відділень асоціація з радістю присвоїла відповідне звання.
В теплій дружній атмосфері на загальних зборах колективу відбулося довгоочікуване вручення табличок. Головним лікарем та колективом лікарні було прийнято рішення підготувати решту відділень до первинного аудиту та взяти до уваги усі рекомендації Асоціації «СОІК». Як результат заклад хоче отримати таку відзнаку для усіх відділень та центру вцілому.

Асоціація "СОІК" бажає колективам усіх решта відділень здобутків у цих починаннях. Адже кожна лікарня і кожне відділення починається з чистоти.