Новини

Клініка професійної медицини Grabovsky PROMed успішно пройшла першу річну перевірку на підтвердження статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Працюють на п’ять із плюсом!

Відомий у Рівному заклад - Клініка професійної медицини Grabovsky PROMed успішно пройшла першу річну перевірку на підтвердження статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Клініка професійної медицини Grabovsky PROMed безумовно відповідає званню європейської. Не дивно, що у цьому закладі система гігієни та інфекційного контролю також впроваджена на найвищому рівні.

Тут ретельно виконують всі накази Міністерства охорони здоров’я України і дотримуються рекомендацій ВООЗ щодо інфекційного контролю. Фактично, під час перевірки колектив не отримав жодного зауваження, персонал працює згідно всіх рекомендацій і вимог програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», ним виконуються абсолютно всі умови. Приємно зауважити, що працівники закладу не зупиняються на досягнутому, тобто, завжди оновлюють системи прибирання, покращуються системи гігієни рук, знезараження виробів медичного призначення та утилізації медичних відходів, дуже серйозно та відповідально ставляться до усіх вимог інфекційного контролю.

«Безпека наших пацієнтів для нас у пріоритеті», - сказав директор закладу Павло Леонідович Грабовський, вітаючи свій колектив із успішним проходженням перевірки, - «Адже українці заслуговують отримання якісних медичних послуг і тому колектив нашого закладу завжди намагається працювати належним чином, оберігаючи наших клієнтів, а також медичний персонал від внутрішньолікарняних інфекцій. Задля цього ми постійно навчаємося, оновлюємо свої знання, забезпечуємо необхідне обладнання і дотримуємося рекомендацій, які нам надають представники Асоціації «Служба організації інфекційного контролю».»

Впевнені, що відповідальне ставлення працівників клініки до чистоти і безпеки середовища стане прикладом для інших медичних закладів області, а їх прагнення йти вперед у обраному напрямку і в подальшому забезпечуватиме отримання найвищих балів від перевіряючих.