Новини

Напередодні Нового року, статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали 5 структурних підрозділів двох міських лікарень Дрогобицької міської ради

Напередодні Нового року, статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали 5 структурних підрозділів двох міських лікарень Дрогобицької міської ради - КНП «Дрогобицька МЛ 1» - відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги та новостворене відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії (з рентгенопераційною), КНП «Стебницька МЛ» - клініко-діагностична лабораторія, діагностичний центр та поліклінічне відділення. За час проекту, з медичним персоналом проведено навчання щодо практики гігієни рук та дотримання вимог протиепідемічного режиму у відділеннях, проведено дооснащення необхідними дозуючими пристроями та прибиральним інвентарем, придбано професійні системи прибирання для належного дотримання протиепідемічного режиму, особливо в період ускладненої епідемічної ситуації.
Заклади належно підготовлені до роботи в умовах COVID-19. Ентузіазм та впевненість медичних працівників відділень під керівництвом медичних директорів міських лікарень, під час участі у Всеукраїнському проекті, сприяли досягнутому успіху. Отримані нагороди – це стимул для колективів закладів йти до кінцевої мети цього проекту, а саме, отримання відзнак усіма відділеннями закладів та відзнаки для всієї лікарні. Створення безпечного середовища в лікарні – це гарантована безпека пацієнта та медичного персоналу. Побажаємо колективам успіхів у досягненні мети.