Новини

Заклади охорони здоров’я Дрогобицької міської ради продовжують приймати участь у Всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» та підтверджувати статус.

Заклади охорони здоров’я Дрогобицької міської ради продовжують приймати участь у Всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» та підтверджувати статус. Вручено відзнаку в хірургічному відділенні з операційним блоком Стебницької міської лікарні. У відділенні, впродовж короткого періоду, проведено капітальний ремонт, переобладнання палат та оснащення новим медичним обладнанням. Для налагоджнення системи інфекційного контролю, на даний час активно впроваджуються заходи щодо поводження з медичними відходами за новими вимогами. Дотримуючись вимог інфекційного контролю – ми створюємо безпечне середовище лікувального закладу, що дозволяє звести до мінімуму ризики інфікування як медичного персоналу так і пацієнтів.
Впровадження усіх заходів активно підтримується керівництвом закладу. На сьогоднішній день відзнаку отримали 4 відділення. На досягнутому результаті працівники закладу не зупиняються. До проекту продовжують долучатися нові відділення.