Новини

Науково-практична конференція в м. Київ, м. Полтава, м. Дніпропетровськ

З 7 по 9 грудня за ініціативи Асоціації медичних сестер України, Міністерства охорони здоров'я, Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я,за участю громадської організації Служби організації інфекційного контролю та керівника мікробіологічної лабораторії з Німеччини Dr. Hans-Joachim Roedger.Dr. Hans-Joachim Roedger, при підтримці компанії "Лізоформ Медікал" в містах України (Київ, Полтава, Дніпропетровськ), відбулася науково-практична конференція на тему «Сучасні аспекти налагодження санітарно-епідеміологічного режиму в лікувально-профілактичних закладах».

7 грудня в м. Київ на базі Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка Академії медичних наук України, було відкриття конференція для всіх лікувально-профілактичних закладів столиці, з величезною кількістю слухачів.  Відкривала конференцію завідувач відділу з організаційної та інформаційної роботи Дегрик Ірина Миколаївна.

8 грудня в м. Полтава під егідою Обласного Управління охорони здоров'я на базіУкраїнської медичної стоматологічної академії, пройшов другий день конференції.

 Відкрив конференцію заступник начальника управління охорони здоров'я Полтавської області. Кількість присутніх перевищували 300 осіб, Асоціацією медичних сестер були запрошені головні сестри Харківської, Черкаської та Сумської областей та звісно всі райони  Полтавської області

 9 грудня на базі обласної лікарні ім.. Мечникова в м. Дніпропетровськ  проходив останній день науково-практичної

конференції, за участю провідного спеціаліста з Німеччини.

 Аудиторія прийшла досить активна, задавали питання та дискутували, присутні були всі головні сестри міста та області, також ціла делегація була привезена з Кривого Рогу. На даних семінарах розглядалися досить актуальні на сьогодні питання щодо налагодження чистоти та організації роботи медичного персоналу в лікувальних закладах.

 Запрошений на конференцію керівник мікробіологічної лабораторії з Німеччини Dr. Hans-Joachim Roedger.Dr. Hans-Joachim Roedger поділився досвідом, щодо роботи медичного персоналу в Європейських медичних закладах та сучасними підходами щодо профілактики внутрішньолікарняних інфекцій. Також була представлена програма Служби організації інфекційного контролю: «Технології налагодження інфекційного контролю в лікувальних закладах», також в конференції прийняла участь компанія ФОГТ Медікал з темою «Безпечна периферична катетеризація», менеджер, якої Харченко Людмила, донесла досить корисну інформацію та зробила конференцію більш масштабною та цікавою для всіх учасників.

Представник від компанії  «Лізоформ Медікал», Голюк Лариса, представила  «Сучасні технологій щодо забезпечення гігієни лікарняного середовища», що дало змогу, кожному присутньому, досконало ознайомитися з усією продукцією компанії. На конференції були присутні головні та старші сестри, заступники головних лікарів, головні лікарі та всі, хто був зацікавлений в налагодженні гігієни на своєму робочому місці, які впевнені, що безпечна робота та якісна допомога пацієнтам залежить від них самих.